Announcement

Collapse
No announcement yet.

HTA Medya Yayıncılık ve Teknoloji - www.htateknoloji.com

Collapse
X
 • Filter
 • Time
 • Show
Clear All
new posts

 • HTA Medya Yayıncılık ve Teknoloji - www.htateknoloji.com

  2015 Yılında kurulmuş firmamız Medya ve Yayın işleri ile uğraşırken 2017 son çeyrek'de Bilişim ve IT sektörüne girmiş ve bilgili kadrosu ile altyapısını kurmuştur sizlere 7/24 hizmet sunmak için 2 vardiya şeklinde çalışmaktayız ayrıca altyapımız hakkında bilgilerimizde konumuzda mevcut.

  Network Omurga:

  Router olarak Mikrotik CCR1072-1G-8S+ CloudCore Router kullanmaktayız Radore üzerinde aldığımız 2x 10G uplink ile tarafınıza hizmet sunmakla birlikte Switchlerimizde 10G konuşmaktadır network cihazlarımızın tamamını Mikrotik kullanmakla birlikte müşteri ihtiyaçlarına göre switch kiralama hizmetimizde bulunmaktadır.

  Serverler:

  Tamamı Dell ve Intel marka sunuculardan oluşan altyapımızda cihazlarımız 1 Gbps port ile internete açılmakta ve düzenli bakımları yapılmaktadır.

  Firewall:

  Sistemimiz üzerinde sunduğumuz 20 Gbps Uplink ile sizlere Türkiye içi ve Yurtdışı firewall hizmeti sunduğumuz gibi sistemimizde web siteleriniz ve IT uygulamalarınız için ayrıca oyunlar için firewall sistemi bulunmaktadır Game Network müşterilerimizi etkilememesi için ana omurgamızdan ayrılmıştır.

  Destek Sistemi:

  Sizlere daha iyi destek verebilmek için sitemiz üzerinde 7/24 destek talebi açabilirsiniz ayrıca telefonlarımızda sabah 9 akşam 6 şeklinde aktiftir. Telefondan destek isteyen müşterilerimizin öncelikle sitemizden talep açmaları gerekmektedir.


  Firma Bilgileri:

  Ticaret Ünvanı: HTA Medya Yayıncılık ve Teknoloji LTD. ŞTİ.

  Vergi Dairesi: Beşiktaş

  Vergi Numarası: 8000527473

  Adres: Büyükdere cad. Çayırçimen sk. Emlak Konut Blokları A2 Blok Kat:9 Levent/İstanbul

  Telefon: +90 (212) 909 59 53 (PBX)
  Mail: info@htateknoloji.com / destek@htateknoloji.com
  Fax: +90 (212) 909 59 53

  https://www.htateknoloji.com/

 • #2
  Commonly we attain confused when we finally hear the exact terms website development service in addition to internet developer getting used interchangeably. But thoughts is broken done looking over this, all your individual confusions may perhaps disappear. Poof!
  Play Ludo King Game vs computer or friends on internet

  Comment

  Working...
  X