Announcement

Collapse
No announcement yet.

Yapı Market ve Tadilat

Collapse
X
 • Filter
 • Time
 • Show
Clear All
new posts

 • Yapı Market ve Tadilat

  Yapı market ve tadilat müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda her türlü onarım ve tadilat hizmetleri verilmektedir. Kaliteli işçilik ve kaliteli malzemeler ile müşterilerin her türlü isteğini yapılmaktadır. Tadilat ve onarım ihtiyaçlarınız, sözleşmeler yapılarak garantiye alındıktan sonra hizmet verilmektedir. Yapı ve tadilat işlerinde, boya sıva işleri ve tamirinin, alçı tavan, alçı plandın, dış cephenin ve kaplama hizmetlerinde görev verilmektedir. Ayrıca PVC kapı ve pencere sisteminin kurulmasında, panjur ve kepenk, ahşap ürün yapımı, aydınlatma sistemleri kurulumu, bahçe bitlendirme hizmetleri ile her türlü yıkım ve yapım işlemlerine de yer vermektedirler.

  İnşaat hizmetinde

  En büyük hizmetimiz ile müşterilerimizin belirtilen bütçenin ve zaman diliminin dışından da çıkmadan, güven içerisinde tamamlanan özel inşaat projelerinde de tadilata yer vermekteyiz. Yapı Market ve Tadilat sektördeki çalışanlarına güvenlik programlarını ve yenilikçi istihdam politikalarını içermektedir. Dünya standartlarına uygun yoğun bir eğitim sağlamaktadır. Ayrıca kaliteli eğitim için yetenekli bireylerle çalışmasına, onları motive edip şirket bünyesinde kalıcı olmalarını sağlamaktadır.

  Yapı marketlerinde

  Şirketimiz yeni yatırımlara kendiliğinden gelişen işletmelere, modern ticari hayatın gerekliliklerini de yerine getirmektedir. Farklı sektörlerden irili ufaklı birçok işletmelerin yurt içinde ve yurt dışında güvenilir çözüm ortağı olmaktadır. Yapı market ve tadilat hızla büyüyen yapısı ve artan is hacmi yeni atılımlara olanak tanınmaktadır. Türkiye'nin bir yenilik olan endüstriyel yapı marketleridir.
Working...
X